Øko-Tex® STANDARD 100 sertifisert gavepose i bomull for flasker.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 16,9 x 8,5 x 27,2 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | Transfer: 8 x 12 cm, DTF Transfer: 8 x 12 cm, Screen: 10 x 20 cm |
| Vekt | 0.048 kg |
| Antal per innerlåda | 200 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | INDIA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 31766 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
54,00 kr
Fra 12,40 kr
Fra 18,20 kr
Fra 11,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |