Klohammer i bøketre med slitesterkt stålhode. Sikkert pakket med en kraftpapirhylse og en papirstrips rundt hodet for ekstra beskyttelse.
Brun (11)
| Materiale | Stål, Strand tre |
| Høyde | 28 cm |
| Bredde | 2,4 cm |
| Lengde | 10,4 cm |
| Størrelse | 2,4 cmx28 cmx10,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 315/15.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 5/40 |
| Carton Størrelse | 24,5 cmx34,5 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI126782711 | 3177 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,40 kr
Fra 620,00 kr
Fra 237,00 kr
Fra 620,00 kr
Fra 174,00 kr
Fra 200,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |