Målebånd i stål, lengde 5 m, i robust plast med detaljer i bambus.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 6,5 x 3,5 x 6,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast, Bambus |
| Trykkeflate | ø 4 cm |
| Vekt | 0.159 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 80 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 12281 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 42,00 kr
Fra 42,70 kr
Fra 38,20 kr
Fra 46,00 kr
Fra 56,00 kr
Fra 63,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |