Lue laget av akryl.
Rød
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 22,5 x 1 x 28,5 cm |
| Trykkeflate | Transfer: 8 x 6 cm, Brodyr: 6 x 4 cm |
| Vekt | 0.069 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1786 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 81,50 kr
Fra 58,00 kr
Fra 208,00 kr
Fra 121,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 63,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |