Bordlampe i rustfritt stål i form av en sopp med oppladbart batteri (1200 mAh utgang) og 20 lysdioder. Lampen kan dimmes trinnløst og fargen på lyset kan endres mellom varmt, kaldt og naturlig lys. Inkl. Type-C ladekabel.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 10 x 10 x 18 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Trykkeflate | 3 x 2 cm |
| Vekt | 0.422 kg |
| Batterier | Li-Ionen 18650 |
| Antal per innerlåda | 18 |
| Antal per ytterlåda | 18 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2373 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 108,00 kr
Fra 599,00 kr
Fra 1080,00 kr
Fra 1299,00 kr
Fra 136,00 kr
Fra 279,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |