Praktisk og stilig bordlampe, justerbar høyde fra 115 mm opp til 295 mm. Perfekt for skrivebordet, nattbordet eller hvorfor ikke som ekstra lys på spisebordet. Lampens batteri er på 800 mAh og er oppladbart. En full lading tar omtrent 2,5 timer, og du kan deretter ha lampen tent i omtrent 3,5 timer. Lyset i lampen er varmhvitt, og du kan også dimme lyset ved å holde inne knappen på lampens base.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 165,00 | 150,00 | 142,00 | 132,00 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | Metall, ABS |
| Vekt | 163g |
| Størrelse | 105x105x115-295mm |
| Effekt | 800mAh |
| Trykkeflate | 50Ø |
| Trykkmetoder | Screen |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | Rohs,Emc |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 108,00 kr
Fra 1299,00 kr
Fra 136,00 kr
Fra 599,00 kr
Fra 1080,00 kr
Fra 102,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |