Pizzakutter med ergonomisk form gir enkel håndtering for å få et pent, rent snitt gjennom pizzaen din. Blad i rustfritt stål.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 8,4 x 1,2 x 7,7 cm |
| Materiale | Bambus, Rustfritt stål |
| Trykkeflate | 5 x 3 cm |
| Vekt | 0.047 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5733 |
| Inkommande v.32, 2026 | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11196,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 699,00 kr
Fra 720,00 kr
Fra 499,00 kr
Fra 259,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |