A5 - notisbok laget av RPET-filt og kork med 80 linjerte blad.
Sølvgrå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,6 x 1,3 x 21,1 cm |
| Materiale | Plast (rPET), Paper, Papir |
| Trykkeflate | 10 x 10 cm |
| Vekt | 0.280 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 13043 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 33,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 272,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 38,55 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |