Med mykt omslag i svart PU som føles godt å ta på. Med farget stropp, penneløkke og bånd til sidemarkør. Med 96 kremfargede linjerte ark av 70 g-papir.
1,63 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 66,00 | 62,00 | 60,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 1,63 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PU plast |
| Størrelse | 21 x 1,7 x 14,3 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 33x34x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159307358 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 2993 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 114,00 kr
54,00 kr
Fra 35,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |