Slank og verdig ølkrus. Et høyt, slankt krus med komfortabelt håndtak. De store veggene garanterer perfekt merkevaregjenkjenning.
Kapasitet: 500 ml
Diameter: 80 mm
Høyde: 193 mm
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 256,00 | 204,00 | 151,00 | 144,00 | 117,00 | 111,00 | 104,00 | 98,50 | 98,50 |
King blue (304)
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Glas |
| Høyde | 193 mm |
| Kapasitet | 500 ml |
| Diameter | 80 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 41 cmx31 cmx41,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 67,00 kr
Fra 59,00 kr
Fra 319,00 kr
Fra 57,00 kr
Fra 618,00 kr
Fra 58,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |