Lett bøyd kopp med sirkelbunn. LEngden på fatet er 148 mm
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 173,00 | 138,00 | 102,00 | 97,50 | 80,00 | 75,00 | 70,50 | 67,00 | 67,00 |
Hvid (02)
Gaveeske med en åpning som viser avtrykk på en kopp
Gaveeske P716 for 4 sett krus
Gaveeske P716 for 6 sett krus
Gaveeske P723 for 2 koppsett
| Materiale | Royalvit porslin |
| Høyde | 80 mm |
| Kapasitet | 170 ml |
| Diameter | 80 mm |
| Carton Størrelse | 44,5 cmx35 cmx27 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 64,00 kr
Fra 58,50 kr
Fra 40,85 kr
Fra 66,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 40,85 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |