Kjegleformet krus. Denne modellen er tilpasset bruken av høykvalitetstrykk, ved hjelp av Art Print-teknologien.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 132,00 | 106,00 | 78,00 | 74,50 | 61,00 | 57,50 | 54,00 | 51,50 | 50,50 |
Hvid (02)
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 101 mm |
| Kapasitet | 300 ml |
| Diameter | 91 mm |
| Carton Størrelse | 43 cmx48,5 cmx45,5 cm |
| Leveringstid | Ca 1 arbetsvecka |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 64,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 58,50 kr
Fra 40,85 kr
Fra 40,85 kr
Fra 72,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |