Bluetooth in-ear-hodetelefoner (40mAh) med oppladbart etui (500mAh). Når de er ladet, har de en spilletid på opptil 6 timer. Bluetooth versjon 5.4.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 5,2 x 4,8 x 3 cm |
| Materiale | Plast, Metall, Silikon |
| Trykkeflate | 2,5 x 2 cm |
| Vekt | 0.131 kg |
| Batterier | Li-Ionen |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2457 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,00 kr
Fra 399,00 kr
Fra 560,00 kr
Fra 189,00 kr
Fra 260,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |