Paraply med baldakin i 190T RPET pongee -polyester. Denne paraplyen har to diskrete, reflekterende deler som smelter inn i paraplyens design i dagslys. Disse reflekterende delene lyser opp når de fanger lyset for å gjøre brukeren synlig i mørke omgivelser. Inkluderer et automatisk teleskopisk oppheng (automatisk åpen), glassfiberramme, metallhåndtak, mykt håndtak i EVA og borrelåslukking. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 17%.
Svart
| Materiale | Pongee 190T, rPET, Fiberoptikk, Pongee |
| Lengde | 85 cm |
| Diameter | 105 cm |
| Vekt | 400 g |
| Volum | 606131.0326 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 76,00 kr
Fra 92,00 kr
Fra 156,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 136,00 kr
Fra 84,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |