Luksuriøst svart futteral i PU, passer til én penn med en svart blank metallplate for logomerking (størrelse 2,6 x 2,6 cm). Innside med svart sammet, lukking med magnet
Sort (01)
| Materiale | PU, Rustfritt stål, Fløyel |
| Høyde | 2,7 cm |
| Bredde | 2,8 cm |
| Lengde | 16,5 cm |
| Størrelse | 2,8 cmx2,7 cmx16,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 64/15.1 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 35 cmx36 cmx35 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI712901 | 3862 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 49,35 kr
Fra 7,40 kr
Fra 26,40 kr
Fra 55,00 kr
Fra 53,50 kr
Fra 13,35 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |