Parker Jotter Originals - Resirkulert kulepenn med klikkmekanisme. Prisen inkluderer gaveeske.
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 134,00 |
Sort (01)
| Variant | Antall |
|---|---|
| Blue refill | |
| Black refill |
| Materiale | Plast, Rustfritt stål |
| Høyde | 3,7 cm |
| Bredde | 5,5 cm |
| Lengde | 18 cm |
| Størrelse | 5,5 cmx3,7 cmx18 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 74/1.44 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 16 cmx16 cmx14 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI944301128 | 168 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,55 kr
Fra 4,60 kr
Fra 442,00 kr
Fra 4,60 kr
Fra 41,30 kr
42,05 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |