Kulepenn i resirkulert papir med hette. Skrivelengde +/-700 m. Resirkulert papirfarge kan variere.
0,01 kg
| Antall | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 3,60 | 3,40 |
Naturhvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 29 |
| CO2-avtrykk | 0,01 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert papir |
| Diameter | 0,75cm |
| Størrelse | 15 x Ø 0,75 cm |
| Emballasje | 1000stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 33x16x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159347750 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 11184 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 114,00 kr
54,00 kr
Fra 35,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |