Kulepenn med blått blekk med skaft og trykknapp laget av FSC 100%-sertifisert bambus. Klips i metall. Den øvre delen av skaft er laget av aluminium og har et attraktivt gummiert belegg.
Svart
| Materiale | Aluminium, ABS, ® FSC-Bambus |
| Lengde | 14.3 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 15 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 41,95 kr
Fra 8,46 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |