Blått blekk kulepenn fra Parker. Med plastkropp. Toppen, trykknappen og den pilklipsen er laget av rustfritt stål. Denne XL-versjonen har alle kjennetegnene fra den ikoniske Jotter, men er større. Lengde og diameter er økt med 7% for en behagelig skriveopplevelse ideell for dem som foretrekker en større penn. Pennen er utstyrt med en Parker refill for en jevn skriveopplevelse. Et stilfullt og funksjonelt skriveverktøy, perfekt for daglig bruk. Leveres i en Parker gaveeske. Made in Europe.
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 395,00 | 373,00 | 360,00 | 350,00 | 338,00 | 325,00 |
Grå
| Materiale | Rustfritt stål |
| Lengde | 13.9 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 19 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | France |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 43,55 kr
Fra 41,15 kr
Fra 4,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |