Blått blekk kulepenn fra Parker. Med matt kropp i rustfritt stål og ikonisk pilklips. Pennen er utstyrt med en Parker refill for en jevn skriveopplevelse. Et elegant og funksjonelt skriveverktøy, perfekt for daglig bruk. Leveres i en Parker gaveeske. Made in Europe.
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 210,00 | 198,00 | 193,00 | 188,00 | 185,00 | 183,00 |
Sølv
| Materiale | Rustfritt stål |
| Lengde | 12.9 cm |
| Diameter | 0.97 cm |
| Vekt | 15 g |
| Volum | 0.4779 m3 |
| Opprinnelsesland | France |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 43,55 kr
Fra 41,15 kr
Fra 4,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |