Bagasjelapp laget av vannavvisende PU-materiale, belteløkke for feste og adressefeltvindu som kan lukkes med trykknapp.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 6,5 x 0,3 x 10,5 cm |
| Materiale | Polyuretan |
| Trykkeflate | 4 x 3 cm |
| Vekt | 0.019 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3484 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3,80 kr
Fra 18,40 kr
Fra 9,54 kr
Fra 9,00 kr
Fra 36,35 kr
Fra 20,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |