Gummiert reiseadapter i futteral med adaptere for alle land og 2 USB-porter.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 6,2 x 4,4 x 5,4 cm |
| Materiale | Gummi, Plast |
| Trykkeflate | Transfer; 4 x 3 cm, UV Digital tryck: 4 x 2 cm |
| Vekt | 0.146 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4713 |
| Inkommande v.35, 2026 | 4000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 392,00 kr
Fra 579,00 kr
Fra 242,00 kr
Fra 145,00 kr
Fra 292,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |