Toalettveske laget av resirkulert polyester.
Sølvgrå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 19 x 7 x 12,7 cm |
| Materiale | Plast (rPET) |
| Trykkeflate | Transfer: 12 6 cm, Fullfärg: 10 x 5 cm |
| Vekt | 0.061 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2702 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 16,40 kr
Fra 220,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 45,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |