Tennissett i palisander med kryssfiner og PU-tapede håndtak. Pakket i en bomullspose med en mesh-side og en solid side. Gummikule inkludert. Tykkelsen på racketen er ca 1,2 cm og racketen har hull.
Brun (11)
| Materiale | Rosenträ |
| Høyde | 1,1 cm |
| Bredde | 22,2 cm |
| Lengde | 47,2 cm |
| Størrelse | 22,2 cmx1,1 cmx47,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 865/11 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 26 cmx36 cmx49 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI104151211 | 1246 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 17,60 kr
Fra 39,00 kr
Fra 19,40 kr
Fra 460,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 27,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |