PVC badeleke
Gul
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 83 x 16 x 185 cm |
| Materiale | Polyvinylklorid (PVC) |
| Trykkeflate | 15 x 6 cm |
| Vekt | 1.833 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1032 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,00 kr
Fra 19,40 kr
Fra 25,00 kr
Fra 27,20 kr
Fra 35,50 kr
Fra 280,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |