Kryssfinerteikningssett med furukasse og trehandtak, som inneheld 66 stykke: 12 voksstiftar, 12 fargeblyantar (spisset), 12 filtpenner, 12 oljestiftar, ein limstift, viskelær, blyantspissar, linjal, pensel, 12 maling og ei palett. Pakket individuelt i ein brun kartong, slik at handtaket er tilgjengeleg for bæring.
Brun (11)
| Materiale | Rustfritt stål, Tre, Voks, Grafitt, Polywood, TPR, Polypropylen, PC |
| Høyde | 4,5 cm |
| Bredde | 23 cm |
| Lengde | 28 cm |
| Størrelse | 23 cmx4,5 cmx28 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 600/15.4 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 30,5 cmx48,5 cmx52 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI120702211 | 2547 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,50 kr
Fra 32,00 kr
Fra 10,30 kr
Fra 13,00 kr
Fra 11,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |