Fire på rad - spill av plast med gule og rosa brikker. Spillebrettet kan felles sammen og er dermed perfekt til lange buss-, tog- eller bilreiser.
Turkis
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 20,7 x 14,9 x 2,9 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 6 x 0,4 cm |
| Vekt | 0.203 kg |
| Antal per innerlåda | 36 |
| Antal per ytterlåda | 72 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5652 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,20 kr
Fra 20,00 kr
Fra 49,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 40,85 kr
Fra 72,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |