Vakuumisolert termos i rustfritt stål, dryppsikker, volum 310 ml.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 4,8 x 25 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 4 cm, Screen: 13,5 x 15 cm |
| Vekt | 0.262 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 70 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 128,00 kr
Fra 174,00 kr
Fra 182,00 kr
Fra 93,50 kr
Fra 86,50 kr
Fra 104,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |