Vakuumisolert dobbeltvegget flaske i rustfritt stål, volum 500 ml.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | Ø 8,5 x 19,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Silikon, Tre |
| Trykkeflate | Laser. 4 x 4 cm, Sublimering: 18 x 8 cm |
| Vekt | 0.360 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1751 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 35,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 45,00 kr
Fra 114,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |