Bordvifte med oppladbart batteri (500 mAh kapasitet) og type C - ladekabel.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 9,9 x 3,3 x 12,5 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 3,5 x 2 cm |
| Vekt | 0.140 kg |
| Batterier | Li-Ionen 14500 |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3875 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 194,00 kr
Fra 69,00 kr
Fra 131,00 kr
Fra 48,35 kr
Fra 131,00 kr
Fra 25,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |