Gymbag/eske i non-wowen.
---
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 37 x 0,3 x 40 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | 19 x 19 cm |
| Vekt | 0.046 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Inkommande v.37, 2026 | 25000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,60 kr
Fra 8,60 kr
Fra 10,60 kr
Fra 8,80 kr
Fra 15,40 kr
Fra 21,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |