Resirkulert kjølebag i polybomull (330 g/m2) med 210D polyesterfôr og polstret aluminiumsfolie innside. Den har en kapasitet på 8L, en bæreløkke, matchende aksenter og en bærekapasitet på 5 kg. Inkluderer en etikett.
Blå (05)
| Materiale | Resirkulert tekstil |
| Høyde | 18,5 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde | 22,5 cm |
| Størrelse | 13 cmx18,5 cmx22,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 160/9.7 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 43 cmx50 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI120407105 | 178 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 198,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 290,00 kr
Fra 168,00 kr
Fra 66,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |