Midjeveske i polyester (600D) med fôr av PU (210D) og bakside av PE-skum (3 mm). Stort rom med glidelås på toppen og lomme med glidelås foran. Justerbar stropp med spenne.
Taupe (113)
| Materiale | Plast, Polyester 600D, Polyester 210D, PE, Sinklegering |
| Høyde | 15,8 cm |
| Bredde | 2,5 cm |
| Lengde | 27 cm |
| Størrelse | 2,5 cmx15,8 cmx27 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 154/8.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 38 cmx40 cmx48 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI1096881113 | 2277 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
399,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 74,00 kr
Fra 52,00 kr
Fra 64,00 kr
Fra 86,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |