CrisMa ryggsekk laget av 900D polyester med 19 liters kapasitet. Skulderstroppene kan stues bort i et glidelåsrom og vesken kan brukes som veske takket være sidehåndtaket.
Sort
CrisMa kjennetegnes av sin design, kvalitet og på samme tid en attraktiv pris. Alt fra stasjonære produkter, vesker, mapper, elektronikk og reisevesker.
| Størrelse | 31 x 19 x 46 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | 15 x 15 cm |
| Vekt | 1.300 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 10 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 204 |
| Inkommande v.33, 2026 | 1500 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
719,00 kr
Fra 1098,00 kr
Fra 168,00 kr
Fra 1179,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |