Ryggsekk laget av 300D polyester og 210D rPET med et låsbart hovedrom og to låsbare sidelommer. Polstrede skulderstropper og korkbunn. BPA fri.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 39 x 16 x 50,5 cm |
| Materiale | Polyester, kork |
| Trykkeflate | Transfer: 12 x 8 cm, DTF Transfer: 13 x 8 cm, Brodyr: 6 x 4 cm |
| Vekt | 0.550 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3029 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
719,00 kr
Fra 1098,00 kr
Fra 1179,00 kr
Fra 168,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |