Hold deg organisert og stilig med Aware RPET True Sports Bag. Denne slitesterke og funksjonelle vesken er laget av 100 % rPET og har en justerbar skulderrem (140 cm), to håndtak med knappelukking og flere rom for enkel oppbevaring. Glidelåslomme foran, sko-glidelåslomme (opptil EU-størrelse 46,5) på siden og et romslig hovedrom med glidelås sørger for at du kan ha med deg alt du trenger, enten det er til treningssenteret, helgeturer eller daglige aktiviteter; Laget av resirkulert polyester med AWARE-sporer. 2 % av inntektene fra hvert produkt som selges med AWARE, doneres til Water.org. PVC-fri.
Till digitalt produktpass »
3.96 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 426,00 | 415,00 | 403,00 | 392,00 | 384,00 | 377,00 |
Svart
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
| Størrelse | 51 x 26 x 26 cm |
| Vekt | 440g |
| Trykkeflate | 150 x 100 mm |
| Materiale | rPET,rPET |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Dette produktet bør kontrolleres på ektheten for hver forsendelse, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1144 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 538,00 kr
Fra 650,00 kr
Fra 1143,00 kr
Fra 1578,00 kr
Fra 188,00 kr
Fra 440,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |